wiedza
profesjonalizm
doświadczenie
zaangażowanie

Kancelaria prawna w Warszawie – zespół adwokatów


Iwona Zygmunt-Kamińska

Adwokat, członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyła podczas pracy w kancelariach adwokackich w Warszawie, gdzie uczestniczyła w bieżącej obsłudze wiodących spółek kapitałowych, w tym podmiotów z sektora hutniczego, farmaceutycznego, reklamy zewnętrznej, agencji public relations. W ramach indywidualnej praktyki zawodowej, zdobyła bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw sądowych, w szczególności rodzinnych, ale także cywilnych i gospodarczych, postępowań z zakresu prawa pracy oraz postępowań przed organami i sądami administracyjnymi. Zajmowała się również kompleksową obsługą prawną podmiotów z branży gastronomiczno–rozrywkowej, budowlanej, spożywczej, motoryzacyjnej.

 

Przygotowywała pracę doktorską, prowadząc jednocześnie zajęcia z materialnego i procesowego prawa cywilnego w Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Teraz kontynuuje działalność dydaktyczną we współpracy z Law & Tax Consulting sp. z o.o. Prowadzi kursy przygotowawcze z zakresu prawa cywilnego dla osób, które zamierzają przystąpić do egzaminów na aplikacje prawnicze.


Posługuje się biegle językiem angielskim.

 

Doradztwo prawne – szeroki zakres spraw

Zespół naszej Kancelarii tworzą adwokaci i aplikanci adwokaccy, którzy oprócz doświadczenia w  prowadzeniu spraw rodzinnych, posiadają także szeroką wiedzę z zakresu:

- prawa cywilnego i gospodarczego,
- handlowego,
- karnego,
- administracyjnego,
- prawa pracy,
- prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, prawa mediów,
- prawa nieuczciwej konkurencji,
- ochrony danych osobowych.
 

Jesteśmy na Google+
Google+
Jesteśmy na Facebook
Facebook