Adwokat I Mediator sądowy

Iwona Zygmunt-Kamińska

Iwona Zygmunt-Kamińska jest adwokatem wykonującym zawód w ramach warszawskiej Izby Adwokackiej oraz mediatorem w Centrum Mediacji przy Izbie Adwokackiej w Warszawie. Od ponad dekady prowadzi własną kancelarię prawniczą specjalizującą się w prawie rodzinnym i opiekuńczym, cywilnym oraz gospodarczym.

Posiada wieloletnie doświadczenie procesowe i negocjacyjne. W swojej praktyce adwokata prowadzi także stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych, w tym warszawskich lokali gastronomiczno-rozrywkowych. Już w pierwszych tygodniach pandemii pomagała mikroprzedsiębiorcom w ramach Komitywy Kryzysowej.

Doświadczony dydaktyk i szkoleniowiec, prowadziła m.in. zajęcia z zakresu postępowania cywilnego na Uczelni Łazarskiego, a także liczne kursy dla kandydatów na aplikacje prawnicze. Jest absolwentką Wydziału Prawa Uczelni Łazarskiego, który ukończyła z rektorskim wyróżnieniem.

Prywatnie mama kochająca kino i dobrą literaturę, na które ciągle brak czasu. Wielbicielka zdrowej kuchni i sportu.

Email

izk@kancelaria-zk.pl

Telefon

+48 608 682 073

Asystent Prawny

Aleksandra Ciećwierz

Aleksandra Ciećwierz współpracuje z Kancelarią od 2019 roku w charakterze asystentki prawnej a obecnie – chociaż jeszcze studiuje – jest moją prawą ręką. Nie tylko organizuje życie całego biura, pilnuje terminów, prowadzi bieżącą obsługę korespondencji wszelakiej, komunikuje się z Sądami, pozostaje w nieustannym kontakcie z Klientami, ale także – w co trudno uwierzyć moim aplikantom – pisze projekty pism procesowych, w tym zażaleń czy apelacji.

Praca w Kancelarii przyczyniła się do zmiany zainteresowań Oli, która już nie marzy o pracy w prokuraturze a nie może doczekać się swojej pierwszej rozprawy rozwodowej. Przed Aleksandrą ostatni rok studiów prawniczych a potem aplikacja – mam nadzieję, że pod moim patronatem.

Aleksandra jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Obecnie studentką IV roku prawa Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Prywatnie uwielbia literaturę faktu i włoską kuchnię.

Email

a.ciecwierz@kancelaria-zk.pl

Telefon

+48 504 428 865

Nasz kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie rodzinnym od kilkunastu lat. Dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu, również na salach sądowych, zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Adwokaci naszej Kancelarii Adwokackiej z Warszawy do każdej sprawy podchodzą indywidualnie.

DANE TELEADRESOWE

ul. Tamka 18, lok. 27
00-349 Warszawa

TELEFON

+48 608 682 073

EMAIL

izk@kancelaria-zk.pl